NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Działanie soku NONI7. Choroby ginekologiczne i układu moczowego"...Przejdźmy teraz do układu rozrodczego i systemu rozmnażania. Noni jest niemal magicznym środkiem dla syndromu irytacji przedmiesiączkowej. W mojej praktyce stosowanie Noni na większość chorób ginekologicznych jest prawie 100% skuteczne. Zauważyłem, że pomaga w przypadkach trudnych, bolesnych i nieregularnych miesiączkach.

Jedyne przypadki w których Noni nie podziałało były spowodowane cierpieniem na endometriosis (endometriozę). Trafniej wówczas mogłem zdiagnozować chorobę i zastosować inne środki farmakologiczne. W przypadkach pacjentek z udokumentowaną diagnozą -endometriozy, zastosowanie podmywania się sokiem Noni powodowało zelżenie bólu. W tradycjach Polinezyjczyków stosowano Noni dla kobiet w ciąży, aby zapobiec toksemii. Mężczyźni którzy stosowali Noni (zwłaszcza ci starsi) donoszą, że nie muszą już wstawać w nocy aby oddać mocz. U mężczyzn z nowotworem prostaty, w momencie dodania Noni do leczenia konwencjonalnego, PSA - marker krwi oznaczający aktywność nowotworu prostaty przeważnie spadał. W niektórych przypadkach spadał nawet do zera. Jestem przekonany, że Noni jest w stanie pomóc w wyleczeniu tych chorób."

Fragmenty książki dr Stevena M. Halla "Noni trough your body"

Powrót Powrót

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez konsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Suplementy   |   Portal informacyjny o naturalnych sposobach na zdrowie   

Design