NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Działanie soku NONI



8. Choroby układu kostnego i mięśniowego



"W układzie kostnym i mięśniowym zauważyłem korzystne działanie Noni , w różnego rodzaju chorobach. Moje osobiste doświadczenie dotyczące bólu kręgosłupa nie jest przypadkiem. Wielu moim pacjentom, którzy mieli problemy z dyskami pomogło właśnie Noni, a szczególnie kiedy bóle te związane były ze spastycznymi skurczami mięśni. Działa równie rewelacyjnie na stany zapalne. Czasami trzeba zażywać 2 do 4 uncje (jedna uncja to ok. 2 łyżki stołowe) dziennie aby uzyskać dobre rezultaty. Noni przyśpiesza leczenie zwichnięć, skutków pobić, uderzeń a nawet złamań."

Doktor Steven Hall przed kilkoma laty skoczył niefortunnie z trampoliny na basenie, wskutek czego doznał uszkodzenia kręgosłupa. Konsekwencje tego były bardzo bolesne, ale jako lekarz potrafił sobie zaradzić przez stosowanie pewnych ćwiczeń, zażywanie środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Po upływie półtora roku od tego wydarzenia bóle tak bardzo się nasiliły, że oprócz dawkowania wspomnianych środków musiał dwa tygodnie leżeć w bezruchu. Po tym okresie mógł funkcjonować przez tydzień do półtora tygodnia i znowu dolegliwości zmuszały go do położenia się na dwa tygodnie do łóżka. Problem ten powtarzał się kilkakrotnie do czasu kiedy jeden z uzdrowicieli zalecił mu pić sok NONI.

Doktor zapatrywał się bardzo sceptycznie na taki sposób leczenia ale dokuczliwe bóle sprowokowały go do podjęcia tej próby. Zakupił 2 butelki NONI. Jakież było jego zdziwienie, kiedy po czterech dniach od rozpoczęcia zażywania soku mógł normalnie funkcjonować. Cudowne uzdrowienie wzbudziło u niego wielkie zainteresowanie sokiem NONI oraz badaniami prowadzonymi przez Instytuty naukowe nad cudownymi właściwościami soku. Doktor Hall do dzisiaj zażywa NONI i czuje się bardzo dobrze. Przekonany do tego specyfiku poleca go pacjentom w swojej praktyce lekarskiej w różnego rodzaju schorzeniach, między innymi w chorobach układu kostnego i mięśniowego.

Fragmenty książki dr Stevena M. Halla "Noni trough your body"

Powrót Powrót

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez konsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Suplementy   |   Portal informacyjny o naturalnych sposobach na zdrowie   

Design