NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Lekarze o NoniDr Ralph Heinicke, lekarz, biochemik, Louisville KY, USA

dr. Heinicke Sok NONI jest najlepszym dostępnym źródłem prokseroniny która ma wpływ na wiele różnych aspektów zdrowia. Dr Ralph Heiniecke ukończył w 1936 Cornell University. Uzyskał tytuł Ph. D biochemii na Uniwersytetu Stanu Minnesota. Od 1950 do 1986 mieszkał i pracował na Hawajach prowadząc dla Uniwersytetu Hawajskiego i przedsiębiorstwa "Dole Pineapple" badania substancji zawartych w ananasie Po wielu latach badań wyodrębnił z bromelainy nowy aktywny alkaloid który w grudniu 1981 opatentował, nadając mu nazwę "kseronina". Odkrył także że morinda citrifolia zawiera nie tylko olbrzymie ilości proxeroniny, ale także zawiera *enzym* który pomaga zmieniać proxeronine w kseroninę nazywając go prokseronazą.

Dr Annie Hirazumi Kim, USA

Dr Hirazumi otrzymała stopień naukowy Uniwersytetu Hawajów w 1990r. za osiągnięcia w dziedzinie chemii. Pracowała z dr Furusawa przy szpitalu Leahi studiując mechanizm działania noni na zwierzęta. Zdobyła tytuł Ph.D farmakologii na Uniwersytecie Hawajskim w 1997 roku. Przeprowadziła szereg badań wpływu owocu noni na komórki rakowe. Obecnie pracuje jako naukowiec w jednym z laboratoriów badawczych poświęconych wyłącznie badaniom noni.

Dr Scott Gerson

Jako lekarz ajurweda (tradycyjna medycyna indyjska) polegam na naturalnej sile soku NONI, który jest najdoskonalszym przeniesieniem owocu noni. Moje lata doświadczeń z NONI potwierdziły jego efektywność i wsparcie we wszystkich procesach fizjologicznych zachodzących w organizmie u tych którzy używają go regularnie. Dr Scott Gerson jest jednym z największych światowych autorytetów w dziedzinie dodatków żywieniowych i ich roli we współczesnej medycynie. Jego specjalnością jest medycyna ajurwedyjska.

Dr Donald Mantell, MD, Family Practice; Cranberry, PA, USA

Sok NONI radykalnie zmienił moją medyczną praktykę. Cieszę się , że mogę go używać i polecać moim pacjentom.

Dr Barbara Flot, M.D; Los Angeles, CA, USA

Wielu moich pacjentów czuje, że nigdy nie mogliby robić rzeczy, które teraz robią, gdyby nie NONI. Rzeczywiście widać, że przynosi on korzyść tym, którzy go piją.

Dr Frederick Pryce, Ph.D. Clinical Biochemistry; Orleans, ON, Canada

Widzę wpływ NONI na zdrowie moich pacjentów. Stosuje go także osobiście oraz polecam moim najbliższym.

Dr Robert Young, Chiropractor; Chicago, IL, USA

NONI jest bardzo ekscytującym produktem. Używam go z pełnym zaufaniem i entuzjastycznie polecam innym.

Dr Maria Odegbaro, MD, General Practitioner, Brooklyn, NY, USA

W moich doświadczeniach z naturalnymi produktami NONI stoi na ich czele. Moi pacjenci uzyskują znakomite wyniki.

Dr Ken Stejskal, Homeopathic Practitioner; Hutchinson, KS, USA

Jestem w pełni oddanym fanem NONI . Korzyści których doznałem są zdumiewające. Rekomenduję go wszystkim moim pacjentom.

Dr William Pomfret, Ph.D. Occupational Health; Carp, ON, Canada

NONI jest fantastyczny. Uzyskuję absolutnie znakomite wyniki. Także wielu moich klientów ma fenomenalne rezultaty. Jeden z największych to nieprawdopodobna poprawa zdrowia u 82-letniej kobiety.

Dr Matthews, Dentist; Chicago, IL. USA

Twoje zdrowie jest Twoim bogactwem więc pij NONI . Mnie sok NONI utrzymuje w dobrej kondycji każdego dnia.

Tom Stone, ND, CNHP, MH; Kentwood, MI, USA

Pracując jako irydolog i kinezjolog mam bardzo dużo okazji polecać moim pacjentom sok NONI . Bardzo dużo pozytywnych wyników umacnia nasze zaufanie do tego produktu.

Dr William E. Doell, MD; San Clemente, CA, USA

25 lat doświadczenia w leczeniu różnymi medycznymi suplementami nigdy nie wprawiło mnie w takie zdumienie jak NONI, które jest najznakomitszym produktem jaki kiedykolwiek stosowałem.

Dr Jack Souder, Chiropractor; Angola, IN, USA

Z dużą grupą moich pacjentów i przyjaciół korzystamy z NONI . Wielu z nas uzyskuje bardzo dobre wyniki, niektórzy wyniki spektakularne.

Dr Don Metz, MD, Family Practice; Plymouth, MN. USA

Używam soku NONI aby pomagać moim pacjentom. Byłem świadkiem tak zdumiewających rezultatów jego działania, że polecam go wszystkim.

Dr Nelson P. Rivers, Pharmacist; Evansville, IN. USA

Tysiące istnień dotyka każdego dnia działanie NONI . Jest on najwspanialszym produktem jaki kiedykolwiek spotkałem i prawdopodobnie największym osiągnięciem w dziedzinie zdrowia ostatnich lat. Wierzę, że NONI będzie pomagało wielu ludziom teraz i w przyszłości.

Dr Roger Soard, Chiropractor; Winchester Bay, OR, USA

NONI jest niezbędne dla każdego kto dba o swoje zdrowie. Od ponad roku piję sok NONI 3-4razy dziennie.Czuje się wspaniale i doznaję wielu zdrowotnych korzyści. Dbając stale o swoje zdrowie zamiast brać dodatki żywieniowe różnego rodzaju, stosuję teraz NONI .

Dr Steven Hall, MD, Family Practitioner; Seattle, WA, USA

Biorąc pod uwagę całe moje doświadczenie, nigdy nie widziałem produktu, który przynosiłby tak dużo korzyści w tak wielu sytuacjach. Polecam NONI wszystkim moim pacjentom i wszystkim zainteresowanym dobrym stanem swojego zdrowia. Kocham ten produkt.

Dr Jim Marcoux, Chiropractor, Kinesiologist, and Nutritionist; Livonia, IN, USA

Będąc kręgarzem i kinezjologiem zaproponowałem setkom ludzi sok NONI , z których część w krótkim czasie osiągnęła spektakularne rezultaty. NONI cudownie pracuje z ludzkim ciałem.

Dr Wayne Cole, DO, Osteopathic Physician, Family Practice; Providence, PA, USA

NONI znaczy dla mnie dokładnie tyle co zdrowie moich pacjentów. Nigdy nie przepuszczam dnia bez wypicia soku.

Dr Jake Savage, Ph.D. Microbiology; Huntsville, AL, USA

Kocham NONI i jestem dumny, że mogę go każdemu rekomendować.

Dr Bryant A. Bloss, MD, Orthopedic Surgeon; Evansville, IN, USA

Jestem chirurgiem ortopedą i po moim osobistym powodzeniu związanym z używaniem NONI zdecydowałem się spróbować z moją rodzina i pacjentami. Wszyscy jesteśmy zgodni, że NONI dokonało rzeczywistej zmiany w naszym życiu.

Dr Gary Tran, Veterinarian; Louisville, KY, USA

NONI stosuję z powodzeniem z całą moją rodziną, NONI sprawiło, że moja praca stała się lżejsza.

Dr Samuel Kolodney, Chiropractor; New Hope, PA, USA

Kiedy odkryłem różnorodność uzyskiwanych benefitów zdrowotnych wynikających ze stosowania NONI zdecydowałem dzielić się tymi informacjami z moimi pacjentami. Wiem, że NONI pomógło wszystkim moim pacjentom , którzy zdecydowali się go spróbować i może pomóc każdemu kto szuka poprawy stanu zdrowia. Korzystając z NONI pośrednio bądź bezpośrednio pomogłem ponad 2 tysiącom ludzi poprawić stan zdrowia. Moje osobiste wyniki to niemal cuda. Spróbuj i Ty a pokochasz ten sok.

Dr Mona Harrison, MD; Yelm, WA, USA

Zauważam bardzo pozytywne reakcje zachodzące pomiędzy NONIŽ a ludzkim organizmem. Jest to cudowne odkrycie dla milionów ludzi na całym świecie. Wierzę, że sok NONI jest najbardziej ekscytującym produktem naszych czasów

Dr Joyce Boffert, Chiropractor; New York, NY, USA

Będąc praktykującym naturalne leczenie rekomenduję sok NONI wszystkim moim pacjentom i widzę zdumiewające rezultaty. Sam oczywiście używam soku i informuję ludzi, że dobre samopoczucie i dobre zdrowie można utrzymywać w sposób naturalny.

Dr Loren Marks, Clinical Nutritionist; New York, NY, USA

Widzę jak sok NONIŽ pomaga moim pacjentom i mojej rodzinie. Jest produktem działającym często w ekstremalnych sytuacjach i niesie ze sobą wiele korzyści. Zachęcam wszystkich aby go pili.

Dr Donald Murdock, Chiropractor; Chicago, IL, USA

To wspaniały produkt. Gdybym miał zarekomendować tylko jeden produkt jakiego należy używać byłby to sok NONI z powodu tak wielkiego wachlarza możliwości jego zastosowań.

Dr Clifford Blumberg, Dentist; Queens, NY , USA

Kiedy moja żona przedstawiła mi sok NONI pomyślałem, że to kolejne "cudowne nic". Po sześciu tygodniach zrozumiałem jednak, że produkt ten musi mieć olbrzymie zalety ponieważ żona pijąc go doznała niezwykłych, zdrowotnych korzyści. Zacząłem więc sam pić sok NONI i polecać go w mojej lekarskiej praktyce uzyskując absolutnie zaskakujące rezultaty.

Dr Donald Mantell, MD, Family Practice; Cranberry, PA, USA

Sok NONI radykalnie zmienił moją medyczną praktykę. Cieszę się , że mogę go używać i polecać moim pacjentom.

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez konsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Suplementy   |   Portal informacyjny o naturalnych sposobach na zdrowie   

Design