NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

LiteraturaNeil Salomon Sok noni. Jak dużo. Jak często. W jakim celu

Neil Solomon "Sok noni. Jak dużo. Jak często. W jakim celu" © Copyright SKAD 2004 r.
Autor jest lekarzem, naukowcem, autorem i współautorem ponad 40 książek z zakresu zdrowia i medycyny. Przez szereg lat pełnił funkcję sekretarza departamentu zdrowia stanu Marryland, przez ponad 18 lat był komentatorem medycznym telewizji CNN, prowadził działy medyczne wielu czasopism, a także w różnych okresach czasu był prezydenckim i rządowym doradcą d/s zdrowia. Książka ta jest kontynuacją dziesięcioletnich badań autora nad noni i zawiera przegląd pracy ponad tysiąca lekarzy i osób zajmujących się zawodowo medycyną i stosujących w swojej praktyce noni. Zawiera także podsumowanie opinii ponad dwudziestu pięciu tysięcy ludzi stosujących noni na różnego rodzaju schorzenia i choroby.

Neil Solomon Lekarz lekarzowi. Jasne odpowiedzi na pytania pacjentów dot. soku noni Neil Solomon "Lekarz lekarzowi. Jasne odpowiedzi na pytania pacjentów dot. soku noni" © Copyright SKAD 2004 r.
Informacja o autorze - jak powyżej. Książka szczególnie polecana dla środowisk medycznych. Przedstawia wartość soku noni z punktu widzenia codziennej praktyki lekarskiej. Część książki stanowi zbiór wypowiedzi lekarzy stosujących noni od lat w swojej medycznej praktyce.


noni

Mian-Ying Wang "TAHITIAN NONI Ž Juice podstawowy czynnik równowago Yin/Yang" © Copyright SKAD 2005 r.
Prof. dr Mian-Ying Wang jest doświadczonym chirurgiem, lekarzem i profesorem farmakologii. Pracuje na Uniwersytecie Illinois w Chicago, Akademii Medycznej w Rockford na Wydziale Biomedycznym. Jej liczne prace badawcze i kliniczne dot. badań nad rakiem i mechanizmami jego powstawania oraz czynnikami wpływającymi na zahamowanie jego rozwoju. Ostatnich kilka lat swojej pracy poświęciła Noni i jego wpływowi na zdrowie człowieka. Dr Mian -Ying Wang jest obok dra Ralpha Heiniecke największym autorytetem w zakresie znajomości Morinda Citrifolia (łac. nazwa Noni).


Emily Freeman, Isa Navarre Noni, dar natury dla chorych na cukrzycę


Emily Freeman, Isa Navarre "Noni, dar natury dla chorych na cukrzycę" © Copyright SKAD 2005 r.
Autorki opisują jak noni może pomóc obniżyć lub zminimalizować poziom cukru we krwi, wzmocnić system obronny organizmu, obniżyć stres i ilość ,,chorych'' dni. Podają przepisy stosowania noni przy zranieniach, terapii dłoni, stóp, oczu, dziąseł, trzustki, nerek, chorób skóry.
Stanisław CiesielskiStanisław Ciesielski "Rozważania o zdrowiu i rewitalizacji, jak walczyć z entropią" © Copyright Stanisław Ciesielski, 2003 r.
Autor jest lekarzem, absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (1954), tam też uzyskał tytuł doktora nauk medycznych (1965). W swojej trzeciej już książce autor przedstawia różne aspekty zdrowia, żywotności, rewitalizacji i długowieczności. Przeciwstawia entropii homeostazę na tle współczesnych poglądów medycyny zachodniej, chińskiej i ayurwedyjskiej. Część książki poświęcona jest noni.Broszura noniBroszura "Karnet zdrowia" 150 x 210mm, 14 stron © Copyright SKAD 2004, Neil Solomon, Stanisław Ciesielski. Broszurka pomocna dla wszystkich rozpoczynających korzystanie z soku noni. Zawiera podstawowe informacje o soku, przebiegu procesu zdrowienia oraz część służącą do wypełnienia przez osobę pijącą sok w trakcie procesu zdrowienia.

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez konsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Suplementy   |   Portal informacyjny o naturalnych sposobach na zdrowie   

Design