NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Koncentracja, ADHD

- opinie o dziłaniu soku noni

Mój dwunastoletni syn przestał brać Ritalin i zastąpił go sokiem noni. Od roku nie bierze leków. Znacznie lepiej daje sobie radę w nauce. Nauczyciele są zdumieni jego wynikami.
Ron & Juanita L., USA 30 Jun 2000


Mam siedmioletniego syna o imieniu Jack. Rozpoznano u niego ADHD, zaburzenia zachowania, psychopatologię i empathetic. Przepisano mu 3 tabletki Dexamphetaminy dziennie. Poznałam sok noni dwa miesiące temu poprzez mojego przyjaciela Richarda, który mówił, że pije 45ml dwa razy dziennie. W czasie dwóch miesięcy picia noni całą rodziną zauważyliśmy dużą zmianę u Jack'a. Poprzednio Jack był szczęśliwy jak mógł spać 5 godzin w nocy, teraz śpi nie przerywanym snem 10 do 12 godzin. Jest teraz bardziej odprężony i ma lepszą koncentrację. Jacka z powodu zachowania przenosiliśmy ze szkoły do szkoły z powodu zachowania. W ciągu dwóch miesięcy od rozpoczęcia picia soku noni, Jack przyniósł do domu główną nagrodę i nagrodę zasługi "za myślenie przed podjęciem działania" i "za rozmowę przy stole" , o czym nigdy przedtem nie śniłam. W końcu znaleźliśmy coś co pomogło Jack'owi. Dziękuję za sok noni.
Mychelle W., AUS 30 października 2000


Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design