NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Problemy z dziąsłami

- opinie o dziłaniu soku noni

Dziąsła: Mam artretyzm i sok noni pomagał mi w normalnym poruszaniu się a także ulżył mojemu bólowi. Zauważyłam także że moje włosy zgęstniały, moje zęby i dziąsła więcej nie krwawią a moje dzieci które są w wieku dojrzewania już nie mają kłopotów z trądzikiem. Dwójka moich dzieci mająca ADHD (nadpobudliwość dziecięcą) lepiej śpi a także poprawiły się w szkole ich oceny.
Patricia J., USA 30 czerwca 2000


Zacząłem picie soku noni miesiącu temu. Przedtem miałem głębokie kieszonki w moich dziąsłach, które kaleczyły się i krwawiły za każdym razem kiedy myłem zęby. Kiedy poszedłem do dentysty kilka dni temu, ten był zdumiony jak bardzo stan moich dziąseł się poprawił. Był także zaskoczony widząc że ubytki w kieszonkach się zmniejszyły a dziąsła są zdrowe i różowe. Sok noni? Mogę się założyć że tak!
June V., USA 21 luty 2003


Od 13 lat cierpię na sezonowe alergie. Zwykle zaczynają się w marcu a kończą we wrześniu. Rozpoczęłam picie soku noni w grudniu 2001 i w marcu 2002 zauważyłam, że objawy mojej alergii minęły! Nie kicham i nie pociągam nosem. Normalnie wącham od kiedy piję sok. Spróbowałam każdego rodzaju leku na alergię włącznie z różnymi przepisywanymi przez lekarza. Ten rok jest pierwszy w którym czuję ulgę. Cierpię także na chorobę przyzębia i mam kilka głębokich kieszeni. Zwykle biorę małą dawkę soku noni i trzymam w ustach zanim przełknę. Ostatnio miałam mierzone kieszonki dziąsłowe i byłam zdumiona widząc zmniejszone odczyty. Dentystka pomyślała że niewłaściwie odczytała i kazała skontrolować odczyt doktorowi. Jego także odczyt zaskoczył.
Louise M., USA 31 sierpień 2002


Kupiłem butelkę soku od mojego przyjaciela kiedy cierpiałem na ból gardła i krwawiące dziąsła. Ból trwał od 3 tygodni. Po pierwszym dniu picia soku noni, mój problem się zatrzymał i nie miałem od tego czasu żadnych problemów.
Don B., USA 21 kwietnia 2001


Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design