NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Anemia, niedokrwistość sierpowatokrwinkowa

- opinie o dziłaniu soku noni

Mój mąż i ja jesteśmy nosicielami krwinek sierpowatych. Cztery lata temu odkryliśmy u naszej jedynaczki że ma także niedokrwistość sierpowatokrwinkowa. Pierwszy kryzys miała w wieku 18 miesięcy. Spędziła sześć dni w szpitalu. Jej drugi kryzys wystąpił gdy miała 47 miesięcy i tydzień później nastąpił zator jelit z powodu rozległej niedrożności jelit. Zaparcie było tak duże że miała obrzmiały żołądek i nie pracowała okrężnica. Byłam przerażona. Moja mamusia przyniosła z domu jakiś sok noni i podawała go jej w szpitalu. Noni pomógł najpierw jej jelitom. Opuchnięcie zeszło. Dzięki noni ma teraz regularne wypróżnienia a jej hemoglobina jest taka jaka powinna być. Właśnie skończyła cztery latka i jak dotąd ból nie powraca.
Andrea W., Canada, 21 kwietnia 2001


Sok noni zwiększył mój poziom energii i pomógł złagodzić ból który zwykłam czuć, a który był spowodowany przez moje ISESE (sierpowate krwinki czerwone).
Marie H., JAM 22 marca 2000


Moja córka niedawno urodziła pięknego chłopczyka. Dowiedziała się wtedy, że miała poważną anemię. Zanim opuściła szpital powiedziano jej, że codziennie musi zażywać witaminy i żelazo. Pojechała po leki, lecz apteka była zamknięta. Zamierzaliśmy zrealizować jej receptę następnego ranka. Zanim to zrobiliśmy, jej stan się bardzo pogorszył. Była bardzo słaba, miała upiorny blady kolor skóry i mogła tylko szeptać. Rozglądałam się rozpaczliwie po jej pokoju aby znaleźć jakąś pigułkę, którą może upuściła albo umieściła w niewłaściwym miejscu. Nie znalazłam żadnej. Jednak przypomniałam sobie że mam sok noni w lodówce. Miałam go od tygodnia. Przywiozłam go i wlałam jedną uncję do szklanki i trzymając w dłoniach podałam jej. Była jedenasta w nocy. Położyła się spać a ja zdecydowałam że będę nad nią czuwać przez całą noc. Około 6:00 rano córka podniosła się w łóżku. Barwa jej głosu, naturalny kolor skóry i siła wróciły do niej! Ona mówiła “Mamusiu wyglądam lepiej?” Nie mogłam w to uwierzyć. Nigdy nie doświadczyłam niczego w ten sposób albo zobaczyłam w takim stanie. Jestem szczęśliwa że miałam sok noni w domu. Od tej pory ona i cała moja rodzina pijemy sok wiernie i dziękujemy za niego Bogu.
Rhonda F., USA 25 luty 2002


Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design