NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Niestrawność, zarzucanie kwasu żołądkowego (refluks)

- opinie o dziłąniu soku noni

Po spróbowaniu wszystkiego co jest dostępne na rynku, włączając leki przepisane przez moich lekarzy, sukces był marginalny. Miałam tak silne zarzucanie kwasu żołądkowego, że musiałam bardzo uważać dosłownie ze wszystkim, włącznie ze sposobem w jaki schylałam się aby uprawiać ogród lub gdy przewracałam się w łóżku. Każdy mój nieuważny ruch rozpalał moje gardło. Jedyną radą, którą lekarze mi dali po wyczerpywaniu wszystkich innych opcji, było usuwanie "problemowej" żywności z mojej diety. Doprowadziło to do takiego stanu, że jedynym posiłkiem który mogłam jeść był ryż z bardzo małym dodatkiem warzyw. Przyjaciel zaproponował mi noni. Byłam gotowa by coś spróbować! Po niecałym tygodniu picia soku zaczęłam przesypiać całe noce. Pod koniec miesiąca powróciłam do jedzenia wszystkiego na co miałam ochotę i schylania się przy uprawianiu ogródka bez niepokoju, że nieostrożny ruch spowoduje pieczenie w moim gardle. Piłam jedną uncję noni rano i jedną uncję wieczorem. Sok pracował cudownie. Powiedziałam moim lekarzom co piłam i jak mi to pomagało. Mój lekarz rodzinny był tak zachwycony że nie robił nic innego tylko potrząsał ze zdumienia głową i poprosił mnie o butelkę.
Jolene, USA 29 maja 2003 vision@timbersnoni.com


Sok noni zmienił moje życie. Już nie cierpię na zarzucanie kwasu żołądkowego (refluks) ani na bóle miesiączkowe z którymi żyłam przez 8 lat. To jest naprawdę błogosławieństwo.
Heather I., Kanada 25 styczeń 2002


Odkąd zaczęłam pić sok noni, mój żołądek pracuje o wiele lepiej; nie mam więcej zgagi. Miałam wodę w kolanie i bardzo mnie to bolało. Tamten ból minął. Miałam ból pięty (ostrogi) i także minęło. Dziękuję Bogu za sok noni.
Lillian, USA 11 kwietnia 2003 LHarold05@aol.com


Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design