NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Drożdże, Opryszczka narządów płciowych

- opinie o dziłaniu soku noni

Piję sok noni od dziewięciu miesięcy a rozpocząłem z powodu opryszczki którą miałem od trzech lat. Zdecydowałem się sprawdzić jak noni na to zadziała. Noni wprawiło mnie w zdumienie; w ciągu 24 godzin wszystkie odznaki tej choroby przeszły. Wcześniej miałem ataki które trwały trzy tygodnie. Noni jest darem od Boga. Teraz piję sok codziennie i pomaga mi on na wiele innych dolegliwości.
Jill B., Kanada 24 luty 2003


Jestem 49 letnim mężczyzną z ogólnie bardzo dobrym stanem zdrowia. Jednak przez okres 13 lat pojawiały się podrażnienia odbytnicy z jednoczesnymi przypadkami nieznośnego swędzenia. Okazało się że główna przyczyna znajduje się w moim układzie trawiennym. Ostatnio mój znajomy powiedział, że wierzy iż owoc noni prawdopodobnie mi pomoże. Jeśli czytając mój tekst wiesz o jakiej dolegliwości tutaj piszę to nie muszę dodawać jak irytujące było to swędzenie i jak bardzo bolesne. Zdecydowałem się i zacząłem picie soku z noni by sprawdzić co się stanie. Po sześciu tygodniach picia po 120ml dziennie i równoczesnym zmniejszeniu spożycia słodyczy, spotkała mnie bardzo miła niespodzianka - swędzenie znikło. Poza tym swędzenie mojej lewej stopy znikło również. Podniósł się mój poziom energii. Zacząłem czytać o noni i stwierdziłem , że nie powinienem być tym zaskoczony – w tym soku jest masa przeciwgrzybicznych i przeciwwirusowych składników.
Teraz mogę polecać innym picie soku z noni dla pozbycia się takich problemów.
Brian B., Nowa Zelandia 18 marzec 2002


Jestem 41 letnia kobietą i nigdy nie miałam problemów z zakażeniami drożdży. Ale pewnego dnia obudziłam się czując mocne swędzenie i pieczenie. Byłam z dala od do domu na konferencji, gdzie siedziałam cały dzień w bardzo gorącym pomieszczeniu. Nie wiedziałam co mam robić. Nie wiedziałam czy to pomoże, ale miałam ze sobą mój sok noni więc zdecydowałam się posmarować swędzący obszar. Szokiem dla mnie było to że po około 15 sekundach po posmarowaniu swędzenie i pieczenie minęło! Nie mogłam w to uwierzyć . Nigdy później nie miałam ponownie takiej dolegliwości. Spróbuj to. To nie może zaszkodzić a pomoże!!
Susan W., USA 24 październik 2002

Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design