NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Osteoporoza

- opinie o dziłaniu soku noni

Od kilkunastu moim dużym problemem jest osteoporoza i zwyrodnienia stawów. Codziennie do tej pory, aby stłumić ból, chodziłem po kilkanaście kilometrów. Rozpocząłem picie soku Noni (oryginalnego - w szklanej zielonej butelce) w marcu tego roku dwa razy po 30 ml dziennie. Kilka dni temu badania lekarskie wykazały że osteoporoza została zatrzymana (co z dużą ulgą odczuwam) a zwyrodnienia zanikają.
Włodzimierz M., Polska czerwiec 2006


Noni sok dodaje mi dużo energii. Zmniejszył mój ból przy osteoporozie. Wyleczył moją rękę kiedy oparzyłem się gorącym mlekiem. Smarowałem rękę sokiem noni, utrzymywałem w wilgoci aż ból odszedł. Zagoiło się bez żadnych pęcherzy i blizn.
Jerry B., USA 21 kwietnia 2001


Przechodzę zrastanie się złamanej kości w 99% bezbolesne przez picie soku noni. Nie biorę żadnych leków na osteoporozę. Też na zatoki, infekcje czy alergię. Jaki cudowny produkt.
Barb K., USA 27 czerwca 2002 beezee@axs2000.net


Mam 47 lat. Miałem chorobę - choroba Crohna - odkąd miałem 13 lat. Byłem w szpitalu kilka razy. Miałem kilka bardzo poważnych ataków. Pamiętam mój ostatni epizod - spędziłem 4 tygodnie w szpitalu i przez 3 z tych tygodni chodziłem toalety co 20 do 25 minut z biegunką. Byłem całkowicie wyczerpany przez ten atak. Potrzebowałem jednego pełnego tygodnia by wyzdrowieć. Byłem na różnych typach leków włączając Flagyl, Prednisone, Salazopyrene, Pentasa, Imuran i jakiś , którego nazwy nawet nie pamiętam. Nieszczęśliwie z choroba Crohna przyszły inne problemy: artretyzm, problemy ze skórą, wysypki, owrzodzenia , które potrzebują długiego okresu czasu żeby się goić, wrzody wewnętrzne ust, itd. Miałem także astmę. Stwierdzono także u mnie osteoporoza 3 lata temu a była ona ubocznym skutkiem jednego z moich leków. Mój doktor próbował leczyć mnie prednisone kilka lat temu, ale zawsze choroba powracała po 3 albo 4 dniach. On mówił mi żebym brał prednisone taki długi czas jak tylko jest to możliwie, lecz ostrzegał że to może powodować dużo innych problemów np. rzadką forma raka kości więc, przepisywał mi tak niskie dawki jakie tylko były możliwe.
W kwietniu tego roku zacząłem pić noni. Brałem 1.5 uncji codziennie, rankiem i nocą. Po tygodniu zdecydowałem się przerwać zażywanie prednisone. Teraz jest środek sierpnia i jak do tej pory nie musiałem wracać do tego leku. Od tego czasu wstrzymałem branie wszystkich innych lekarstw z wyjątkiem Imuran (ale biorę połowę dawki) Kilka dni temu widziałem moją specjalistkę od osteoporozy i była ona niesamowicie zdumiona, że nie biorę już prednisone! Gdy zaczęliśmy rozmawiać o soku noni, ona powiedziała mi że ma pacjentów którzy piją ten sok. Potem uśmiechnęła się, ukłoniła i powiedziała mi abym kontynuował to co robię. Zauważyłem po wyrazie jej twarzy że była zadowolona.
Poziom mojej energii także wzrósł. Dobrze sypiam. Czuję się wspaniale . a ranne chodzenie do łazienki stało się przyjemnością . Idę raz dziennie jak normalna osoba i uważam że sok Noni to najlepszy z darów jakie otrzymałem.
Pierre K., Kanada 7 września 2001


Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design