NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Włosy, paznokcie

- opinie o dziłaniu soku noni

Od kiedy pije sok Noni mam więcej energii i kondycji. Moje paznokcie stały się dłuższe i mocniejsze. Już nie potrzebuję leków na alergię.
Jacqueline M., USA 18 sierpień 1999


Przyjaciel powiedział mi o niewiarogodnych wynikach leczenia raka jakie uzyskał dzięki piciu soku noni. Musiałem spróbować na mój ból, który mam od dwunastu lat z powodu zniszczonego dolnego dysku i ostatnich sześciu lat z powodu RSI (uraz na skutek często powtarzanego wysiłku) w mojej prawej ręce. Po wypiciu jednej butelki noni w ciągu miesiąca, ból w obu miejscach niemal zupełnie minął. Kompletnym zaskoczeniem dla mnie był fakt, że na łysych miejscach mojej głowy teraz ma nowo rosną włosy. Po 10 latach powolnego tracenia włosów zaczynają ponownie odrastać. Nadal nie mogę w to uwierzyć.
John S., Australia 27 marca2002


Zaczęły mi wypadać włosy na szczycie mojej głowy i miałem też powiększające się zakola. Z pomocą szamponu, odżywki do włosów i soku z noni, w 75% miejsc gdzie straciłem włosy zaczęły one odrastać. Jestem bardzo wdzięczny sokowi noni.
Antonio Z., USA kwiecień 2001


Miałam poważne problemy ze skórą w 1998r. Skóra łuszczyła się na klatce piersiowej i pod pachami i była tak cienka, że wyglądała jak przeźroczysta. Lekarze zrobili kilka badań i między innymi zbadali tarczycę. Nic nie znaleźli. Moja mama powiedziała mi o soku noni soku i spytała czy zacznę go pić. Nie chciałam zaczynać picia jakichkolwiek "soków" ponieważ zaufałam medycznym profesjonalistom. Ale kiedy moja mamusia dała mi butelkę i poprosiła, żebym zaczęła pić dla niej, wtedy rzeczywiście zaczęłam pić. Po pierwszym tygodniu, moja skóra była o.k. i pachy wyglądały lepiej. Mój doktor spytał czy zmieniłam swoją dietę a ja odpowiedziałam mu, że była taka sama - chleb i kawa jak zwykle. Wtedy przypomniałam sobie i powiedziałem mu , że zaczęłam pić jakiś oryginalny sok noni z Tahiti! Gdy opowiedziałem mu wszystko o czym wiedziałem na temat soku noni, powiedział mi: "Ok, pij go nadal. Wygląda na to że ma w sobie kilka substancji odżywczych, które potrzebuje Twój organizm". Od tego czasu piję sok noni każdego ranka i moja skóra, włosy i paznokcie wyglądają wspaniale!
Kari V., Finlandia 10 luty 2002


Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design