NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Polio

- opinie o dziłaniu soku noni

Chciałem pomóc mojej dwudziestodziewięcioletniej narzeczonej Lindzie, która miała polio. Przechodziła wiele operacji i pozostawała niepełnosprawna. Teraz jest wolna od bólu i leczenia w wyniku picia soku noni. Dobrze sypia i każdego dnia czuje się coraz lepiej! Widać w niej nowe życie i dużo lepsze nastawienie do życia. Dzięki Boże za noni i uratowane małżeństwo z powodu soku noni.
David G., USA 21 Apr 2001


Tak wiele naszych losów zmieniało się tak dramatycznie. Musisz więc to usłyszeć...
Nasz drogi przyjaciel, Dan z Orillia w Ontario podzielił się informacją o soku noni z Garym i Elaine z Orillia 5-go maja 2000.
W ciągu pierwszych dwóch tygodni Gary nie czuł żadnej ulgi od swojego dokuczliwego bólu, jednak jego żona Elaine, powiedziała mu że poczuła ulgę od zapalenia ścięgna w jej ręce które męczyło ją od pewnego czasu. Była zdumiona i wdzięczna.
Jako czteroletnie dziecko, Gary padł ofiarą polio. Kiedy miał 6 lat założono mu klamrę aby mógł wrócić do “normalnego” życia. W wieku dojrzewania był dobrze zbudowany i przezwyciężał swoją ułomność wynikającą z polio, ćwicząc swoje młode nogi. Gary ma teraz 64 lata i od 2 lat cierpiał na chorobę zwaną syndromem postpolio. Dla lekarzy był to bardzo trudny stan do obserwacji i w konsekwencji możliwości pomocy. Gary opowiedział mi: “wyobraź sobie siebie stojącego w wodzie do kolan, która cały czas bardzo parzy. To jest to z czym żyłem stale. Straszliwy ból.” (Możesz sobie wyobrazić!) “Tak czułem się przedtem, zażywając tylenol i inne lekarstwa przeciwbólowe, ponieważ lekarze nie wiedzieli co mi przepisać by złagodzić mój ból. Nie odczuwałem żadnej ulgi. Zacząłem picie soku noni w maju tego roku, i po raz pierwszy od wielu lat, nie mam bólu! Dziękuję! Już nie muszę chodzić o lasce.
Czując rezultaty działania soku na sobie Gary podzielił się informacją o soku z Edem. Ed spróbował go, ponieważ jego problem był jeszcze gorszy. On również miał syndrom postpolio i był przywiązany do łóżka. Ed i Mary obchodzili 55 rocznicę ślubu w kwietniu tego roku. Ed miał wózek inwalidzki na głównym poziomie swojego domu i drugi wózek inwalidzki w suterenie. Doświadczał różnego rodzaju bólów wynikających z jego choroby. Ed nie kierował samochodem od Bożego Narodzenia. Codziennie zapisywał postępy w dochodzeniu do zdrowia wynikający z picia soku noni.
Ed i Mary uczestniczyli w prezentacji tego tygodnia. Ed stał BEZ POMOCY a Mary obok niego i dzielił się z każdym wiadomością, że już nie potrzebuje wózków inwalidzkich lub lasek i jest wolny od bólu. Ed przyjechał swoim samochodem. Prowadził go. Rano pracował w ogrodzie i oddał jeden ze swoich wózków inwalidzkich do ,, Fundacji Serca i Wylewu,, od której go dostał aby mógł mu pomóc.
Gord i Carla B., USA 14 czerwca 2000


Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design