NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Półpasiec

- opinie o dziłaniu soku noni

Dwa lata temu, badania mojego syna wykazały u niego półpasiec i lekarz nakazał mu przerwać na pewien czas pracę. Przepisał mu panadol na ból i smarowanie płynem kalamin. Syn postępował zgodnie z poradą doktora przez 24 godziny, ale ból był tak dokuczliwy, że zasugerowałam mu żeby zaczął pić łyżkę (około 30ml lub 1 uncja) soku noni z Tahiti co dwie godziny na ból i smarować zakażone miejsca sokiem noni zamiast kalaminem. Przez następne dwa dni syn nasączał watę w soku noni i przemywał zarażone miejsca jak również pił sok noni. Mówił, że przynosiło mu to znaczną ulgę. W ciągu 48 godzin od początku używania soku noni, ból zmniejszył się w dużym stopniu. Syn zmniejszył dawkę konsumpcji soku do 3 - 4 razy na dziennie przez następny tydzień i już nie potrzebował przemywać sokiem zarażonych miejsc. Po dziewięciu dniach powrócił do pracy. Zasugerowałam czterem osobom, które miały półpasiec aby używały tej samej metody jaką stosował mój syn. WSZYSTKIE cztery doświadczyły tak samo zdumiewających wyników. Jedna Pani miała półpasiec w oku, druga półpasiec dookoła torsu, mój syn miał półpasiec w nodze i pośladku, kolejnej osobie półpasiec zaatakował całą owłosioną część głowy. Jedna z osób miała półpasiec na całym torsie. Większość z nich miała półpasiec od kilku tygodni a jedna z Pań od około trzech miesięcy! Pani z półpaścem w oku była chora od pięciu tygodni i ból ją dosłownie torturował, zanim porozmawiałam z jej mężem. Powiedziała mi później że to był cud, ponieważ w ciągu 72 godzin picia i stosowania na chore miejsce soku noni ból bardzo się zmniejszył. Ona nasączała waciki do demakijażu sokiem i kładła je na oku oraz piła około 120ml noni dziennie. Możesz swobodnie pisać na mój email lub telefonować do mnie jeżeli masz jakiekolwiek pytania w sprawie: półpaśca i noni.
Renya M., Australia 24 lipiec 2002
Telefon: 0409 374 868
E-mail: renya1@bigpond.comPodczas Święta Dziękczynienia tego roku zaczęłam odczuwać ból po lewej dolnej stronie pleców w okolicy nerki. Myślałam że to były skurcze mięśni spowodowane podróżowaniem w święta i noszeniem torby podróżnej. Jednak ból był coraz bardziej intensywny. Próbowałam leczyć się tylenolem z kodeiną i innymi lekami. Ponieważ nie brałam wcześniej żadnych leków, założyłam, że one powinny rzeczywiście mi pomóc. Moja córka , która jest fizykoterapeutką zrobiła mi głęboki masaż i inne zabiegi ponieważ wierzyłyśmy ze ten ból związany jest z mięśniami. Jednak na drugi dzień pojawiła się wysypka i ból zaczął się pogłębiać. Jeszcze wydawało mi się że rozgrzewający opatrunek przyniesie mi jakąś ulgę. Nie pomógł. Moja córka powiedziała mi że że to wygląda na półpasiec. Poszłam do doktora i on też stwierdził że to półpasiec. Poszłam do drugiego i tamten także potwierdził że mam półpasiec. Zaczęłam pić sok noni, ale tylko około 4 uncje dziennie. Odkąd dowiedziałam się że noni działa przeciwwirusowo zdecydowałam się zwiększyć dawkowanie do trzech uncji cztery razy na dzień. Wieczorem zrobiłam kompres z noni, pokryłam nim cały obszar wysypki i spałam z tym całą noc. Rano bólu już nie było i już nigdy nie powrócił. Wysypka znikła i żadne nowe ataki nie zdarzają się. Naprawdę wierzę , że noni jest cudownym owocem który pomaga przedostać się wszystkim niezbędnym substancjom odżywczym do każdej komórki naszego ciała.
Jacquelyn F., USA 10 grudnia 2002 jjfrimpter@aol.com


W listopadzie 1996 zdiagnozowano u mnie półpasiec. Obejmował lewą stronę głowy, czoła, i oczu. Zastosowano leki przeciwwirusowe ale mój lekarz powiedział, że mogę doznawać bólu przypominającego ukłucia igłą przez co najmniej rok a może i do końca życia. Zdrętwiała mi także lewa strona czoła – lekarz powiedział mi że to z powodu zniszczonych zakończeń nerwów i że zdrętwienie to pozostanie już na zawsze. Ból który czułam po lewej stronie głowy był skrzyżowaniem bólu i oparzenia. Doktor mówił, że ból może być bardziej dokuczliwy podczas okresów stresu (Och, och – stres to moje drugie imię!). W styczniu 1997 poznałam noni. Opinie których słuchałam określały noni jako dobry produkt, zrobiłam więc pierwsze zamówienie nawet nie myśląc o moich półpaścach. Jednak już od pierwszej uncji bóle przypominające ukłucia igłą znikły. ( Na 3 miesiące przed piciem noni zdarzały się co 10 minut). Byłam zachwycona. W lutym zbyt szybko skończył mi się sok i palący ból po lewej stronie głowy znów się zaczął. Szybko złożyłam zamówienie i ponownie stwierdziłam, że tak długo jak piję noni nie czuję tego bólu. Jakie byłoby moje życie bez niego??? Najbardziej zadziwiająca rzecz zdarzyła się po okresie regularnego picia noni przez około 2 lata. Zaczęłam mieć uczucie mrowienia w zdrętwiałej części czoła i ku mojemu zdziwieniu zdrętwienie całkowicie znikło i wróciło czucie. Wygląda na to że naprawiło się zakończenia nerwu. To wszystko to zasługa noni. Nigdy nie przestanę pić tego soku. Jaki cudowny dar Bóg posłał mi kiedy tego najbardziej potrzebowałam. Nigdy nie musiałam znosić tych straszliwych bólów o jakich słyszałam od wielu osób cierpiących na półpasiec.
Joyce G., USA 1 września 2002


Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design