NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Sen

- opinie o dziłaniu soku noni

Przed rozpoczęciem picia jednej uncji soku noni dziennie, budziłam się około 4 w nocy i nie mogłam już później zasnąć. Często chodziłam do łóżka po północy i spałam tylko po 3-4 godziny wiele lat. Po rozpoczęciu picia noni natychmiast zaczęłam dobrze sypiać. Nawet jeśli w nocy budzę się aby zająć się dziećmi, obudzonymi z powodu burzy, albo by pójść do łazienki, mogę za chwilę zasnąć. Zauważyłam także, że mój sen jest bardzo kojący spokojny i budzę się rano gotowa do dnia. Zauważyłam także, że mój umysł jest szybszy i bystry przy pracy. Poprawiła mi się pamięć. Stałam się bardziej pozytywna i znacznie lepiej myślę o wszystkim.
Barb P., USA 2 sierpnia 2003 pytel@pionet.net


Moja żona i ja pijemy sok noni od 3 stycznia 2003. Żona ma cukrzycę i jej poziom cukru we krwi zmniejszył się o 20 punktów do 89!! Również lepiej śpi. U mnie zmniejszyło się wysokie ciśnienie krwi. Jestem pewien że sok pomoże usunąć wiele naszych problemów zdrowotnych. Noni pracuje!
John, THAILAND 28 stycznia 2003 johnh@thaicom.net


Mam 45 lat. Od 23-go roku życia cierpiałam bóle z powodu zwyrodnienia stawów. W 1984r, po urodzeniu dziecka, trochę się zmniejszyły, ale od 1995r nastąpiło nasilenie tego bólu. Przez kilka lat lekarze przepisywali mi różne środki przeciwbólowe, min.: Piroxican, Naproxen, Relifex, Profenid, Meolastan, Diclofenac. Niestety żadne z nich nie zmniejszały tego strasznego bólu. Sok Noni z Tahiti zaczęłam pić od listopada 2004r (po 2 uncje dziennie), i cały czas go piję. Po około miesiącu picia w końcu przestało mnie boleć. Oprócz tego zniknęły też bóle głowy, mam lepszą koncentrację, czuję więcej energii. Zauważyłam też, że mój sen jest bardziej efektywny i jestem bardziej wypoczęta. Nie biorę już żadnych środków przeciwbólowych.
Maria J., Polska 09 marca 2005


Mam 7 – letniego syna o imieniu Jack. Rozpoznano u niego ADHD, zaburzenia zachowania , psychopatologię i empathetic. Przepisano mu 3 tabletki Dexamphetaminy dziennie. Poznałam sok noni dwa miesiące temu poprzez mojego przyjaciela Richarda, który mówił, że pije 45ml dwa razy dziennie. W czasie dwóch miesięcy picia noni całą rodziną zauważyliśmy dużą zmianę u Jack’a. Poprzednio Jack był szczęśliwy jak mógł spać 5 godzin w nocy, teraz śpi nie przerywanym snem 10 do 12 godzin. Jest teraz bardziej odprężony i ma lepszą koncentrację. Jacka z powodu zachowania przenosiliśmy ze szkoły do szkoły z powodu zachowania. W ciągu dwóch miesięcy od rozpoczęcia picia soku noni, Jack przyniósł do domu główną nagrodę i nagrodę zasługi ,,za myślenie przed podjęciem działania,, i ,,za rozmowę przy stole,, , o czym nigdy przedtem nie śniłam. W końcu znaleźliśmy coś co pomogło Jack’owi. Dziękuję za sok noni.
Mychelle W., AUS 30 października 2000


Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design