NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Sport

- opinie o dziłaniu soku noni

Od kilku lat miałem często zmieniające się ciśnienie krwi, które w granicach 24 godzin czasami spada od 180/120 do 100/75. Ponieważ jestem jeszcze czynnym kolarzem, ten stan nie był nie bez znaczenia. Ponieważ ciśnienie krwi zmieniało mi się w taki sposób, mój lekarz nie przepisał mi na to żadnego leku. Pewnego dnia moja żona dała mi sok noni, który polecił jej nasz przyjaciel. Bez wiary że mi pomoże zacząłem go pić. Ku mojemu zaskoczeniu, zauważyłem że już po 3 dniach wahania się zmniejszyły (Mierzę ciśnienie krwi codzienne.). Dzięki piciu soku noni mam teraz stałe ciśnienie krwi. Także po wyścigu dochodzę do siebie i szybciej regeneruję siły niż moi konkurenci. Codziennie rano i wieczorem piję moją dawkę soku noni.
Peter R., GER 25 Aug 2000


Hei (Jak to mówią w Norwegii). Pracuję w Norwegii jako geriatra. Przez całe moje życie jestem także związany z medycyną sportową, a dokładniej z pływaniem. Posiadam aktualny rekord Europy w swojej grupie wiekowej ( 45-50 lat) na 400m kraulem, 200m kraulem i 200 m stylem dowolnym. Zacząłem pić sok pod koniec listopada i mimo iż ostatnio mniej trenowałem przepływałem, poprawiłem moje życiowe rekordy, a na ostatnich Zawodach Mistrzów Norwegii na dystansie 50m stylem klasycznym uzyskałem 33.61s co jest moim najlepszym czasem od ponad dziesięciu lat! Czuję się lepiej pod koniec treningu i wzbudzam zdumienie moja sprawnością, trenujących z nami nastolatków. Wierzę że noni jest rzeczywistą pomocą. Zacząłem go polecać moim pacjentom. Mam nadzieję że w najbliższych miesiącach będę mógł obserwować jego niezwykłe działanie.
Alexander M., NOR 13 kwietnia 2003


Przez większość mojego życia gimnastykowałem się, grałem w siatkówkę plażową, tenis, jeździłem rowerem i podnosiłem ciężary. Normalnie, przez kilka dni po ćwiczeniach bolą mnie mięśnie. Doświadczałem tego już odkąd byłem nastolatkiem, teraz natomiast mam 74 lata. Jednak, odkąd zacząłem picie dwóch uncji soku noni dziennie tj. od około dwunastu miesięcy, nie doświadczyłem praktycznie żadnych bólów mięśni po gimnastyce. Inną zauważoną przeze mnie korzyścią picia soku noni jest bardzo duża redukcja nowych podstawowych komórek raka skóry umiejscowionych na mojej skórze. Ostatnio połowa z nich znikła z mojej głowy, rąk i klatki piersiowej w ciągu niecałego miesiąca od momentu rozpoczęcia picia soku noni.
Ed H., USA 15 kwietnia 2003 betterbytes@earthlink.net


Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design