NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Waga

- opinie o dziłaniu soku noni

Oto historia jak sok noni zmieniał moje życie. Wiem to brzmi jak kwestia w filmie albo książce, ale nie znam żadnego lepszego sposobu wyrażenia tego cudu.
Wszystko zaczęło się kiedy przyjaciel mojego przyjaciela ze Szwecji skontaktował się ze mną i spytał czy byłabym zainteresowana spróbować soku zdrowotnego, który pomaga niemal wszystkim systemom w organizmie. Byłam bardzo sceptyczna, ale kiedy poznałam opisy ludzi którym pomógł sok noni i posłuchałam też jak kilkoro z moich przyjaciół opowiedziało mi o tym jak sok pomógł im z alergiami, artretyzmem i rzuceniem palenia, pomyślałam że spróbuję go używać przez pewien czas i zamówiłam cztery butelki. Rozmawiałam z Bonnie przez telefon zanim otrzymałam mój sok. Z powodu mojej wrażliwości na wiele rzeczy, ona radziła mi bym najpierw zaczęła pić bardzo małe ilości. 1/2 uncji (15 ml) rano na czczo i 1/2 uncji (15 ml) przed pójściem do łóżka wieczorem. Wierzcie albo nie, ale po TRZECIM dniu czułam jak gdyby chmura odsunęła się z mojej głowy!! Budziłam się i świat był dużo bardziej przyjemnym miejscem niż przedtem! Mój poziom energii wzrastał błyskawicznie i mój mąż Bill, był zdumiony widząc różnicę w moim zachowaniu i ogólnym nastawieniu. Byłam szczęśliwa i spokojna o siebie i każdego dookoła mnie.
Powinnam powiedzieć wcześniej że mam długą historię anoreksji i problemów trawiennych, która mogła mieć fatalne skutki. W młodości byłam wyczerpana chodzeniem do szpitali na różne kuracje, które nie dawały żadnej poprawy. Ważyłam tylko 25 kg i od wielu lat nie miałam żadnej życiowej energii czy siły. Mam teraz 46 lat i czuję się dużo dużo lepiej mimo iż moja choroba spowodowała w moim organizmie straty fizyczne i emocjonalnie.
Przyzwyczaiłam się do faktu, że nie byłam jak inni i wiedziałam że nigdy nie miałabym siły by żyć normalnym życiem. Ale teraz, z sokiem noni, wiem że jest taka możliwość dzięki której zaczynam się cieszyć KAŻDĄ przyjemnością życia, których nie uświadczyłam przez wszystkie te latach cierpienia przez moją chorobę! Gdy piłam sok zaledwie trzy tygodnie, już miałam bardziej pozytywne spojrzenie na życie i moje zdrowie uległo wyraźnej poprawie! Zwykłam chodzić do kręgarza kilka razy w miesiącu by usuwać ból w mojej szyi, ramionach i w plecach. Ale nie byłam u niego odkąd zaczęłam picie soku noni! Sądzę że wkrótce wezwie mnie i spyta co się stało!
Teraz powiększyłam moją dzienną dawkę do 3 uncji (45 ml): 1,5 uncji. (22ml) rano i 1,5 uncji wieczorem. Mój organizm toleruje to doskonale i nigdy nie doświadczyłam jakichkolwiek negatywnych skutków ubocznych. Wcześniej, miałam mocne migrenowe bóle głowy co najmniej raz na tydzień, ale miałam tylko jeden okres bólów głowy od dnia kiedy zrobiłam mój pierwszy łyk soku noni tzn 23 stycznia 2002. Tamten dzień jest początkiem mojego nowego życia. Jestem pewna, że kiedy miałam tamten ból głowy, stało się tak ponieważ byłam tak podniecona sokiem noni że nie mogłam spać! Bardzo gorąco polecam noni wszystkimi moimi przyjaciołom. Nawet nadskakuję ludziom i mówię im o tym cudownym soku zdrowia!

Chcę aby każdy na całym świecie miał szansę czucia się tak dobrze jak ja, i mam swoją misję by rozdawać informacje o tym moim prawdziwym bohaterze - soku noni, tak wielu ludziom jak to tylko jest możliwe. Żaden inny produkt zdrowotny nie uczynił dla mnie tyle co sok noni dokonał w takim krótkim czasie. A próbowałem naprawdę wielu sposobów na poprawę zdrowia! To jest jak religijne doświadczenie dla mnie i jestem tak bardzo wdzięczna Bonnie i Gunowi że zechcieli podzielić się ze mną informacją o tym cudownym soku.
Lena B., USA 17 luty 2002


Moja żona i ja – oboje doświadczyliśmy niezwykłych rezultatów picia soku noni. W ciągu tygodnia, włókniste cysty w piersi mojej żony stały się mniejsze. Ból całkowicie minął po trzech tygodniach. Mój ból pleców który miałem od ponad 20 lat niemal całkowicie zniknął co przyjąłem z wielką ulgą. Wszystko po jednym miesiącu picia soku noni. Ten sok pomógł ponad 20 osobom z naszej rodziny i bliskich przyjaciół z problemami zdrowotnymi: od bólu kolana do cukrzycy i spadku nadwagi.
Herb & Kathy P., USA 21 kwiecień 2001


Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design