NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Wylew

- opinie o dziłąniu soku noni

W maju 1999 (Zielone Świątki), nasza babcia miała wylew. Przed Bożym Narodzeniem, było z nią bardzo źle. Zaczęliśmy jej dawać sok noni. Od tego czasu, czuje się coraz lepiej. Może ponownie pracować, nawet od tego roku zaczęła uprawiać ogród. Zawroty głowy minęły, poziom cukru ustabilizował się i nawet skład krwi się unormował. Dziękuję Bogu za sok noni!
E. Kunzmann, Niemcy sierpień 2001


Po piciu soku noni przez 4 miesiące, nie muszę już brać leków na ciśnienie krwi i nieregularne bicie serca. Mój artretyzm jest o wiele łagodniejszy, i złagodniały mi powikłania jakich nabawiłem się po trzech wylewach w 1997r. Jestem absolutnie szczęśliwy!
Charlie H., USA 11 listopada 2002


Jestem osobą po wylewie. W wieku 25 lat miałam wylew, który sparaliżował pół mojego ciała. Kiedy ubierałam się codziennie, musiałam dołączać do mojej nogi bardzo wielką sztywną protezę od uda do palców u nogi by móc chodzić. Zeszłego roku miałam trzy większe operacje w celu poprawy chodzenia, które dały bardzo pomyślne wyniki! Już nie muszę nosić mojej protezy! Przed moją ostatnią operacją zapoznano mnie z działaniem soku noni. Po piciu soku przez ten właśnie krótki okres czasu, mój doktor zauważył, że stan mojego zdrowia polepszał się dużo prędzej niż on domniemywał. Poziom mojej energii wzrastał codziennie! Jestem bardzo wdzięczna sokowi noni i jestem pewna, że jeżeli chorujesz na cokolwiek powinieneś sam spróbować!
Paula M., USA 18 marca 2002


W kwietniu 1994 miałem wylew. Miałem bardzo wysokie ciśnienie krwi i w szpitalu byli tym faktem zaniepokojeni. Doktor zastosował trzy metody leczenia na ciśnienie krwi i jedną na cholesterol. Jednak, chociaż moje ciśnienie krwi spadało do w miarę bezpiecznego poziomu, to nadal pozostawało wysokie. W listopadzie 1997 kilku bardzo dobrych przyjaciół przedstawiło mi sok noni. Podczas pierwszego miesiąca picia soku noni, moje ciśnienie krwi spadło do ,,podręcznikowego poziomu,,. Od tego czasu, zarówno ciśnienie krwi jak i poziom cholesterolu są bardzo dobre.
Michael S., Kanada 17 marca 2002


Moja szwagierka Nettie przeszła wylew 11.11.2000 i cała jej lewa strona została sparaliżowana. Trzeba było robić wszystko wokół niej, włącznie z karmieniem przez sondę żołądkową. Sześć miesięcy po wylewie rodzina zaczęła jej dawać kilka kropel soku noni. Wkrótce po rozpoczęciu picia soku nastąpiła poprawa. Ilość soku była zwiększana stosownie do poprawiania się jej możliwości przełykania. Na prośbę rodziny Nettie, doktor wyraził zgodę na sok noni i personel medyczny prywatnej kliniki mógł wtedy podawać jej sok. Wtedy piła dwie do trzech uncji soku dziennie. W ciągu mniej niż trzech miesięcy stan Nettie polepszył się tak, że można było odstawić sondę żołądkową. Teraz mogła jeść w stołówce dla pacjentów swoje posiłki. Podnosi się dużo lepiej w wózku inwalidzkim; mówi, śmieje się i uczęszcza na zajęcia z rysunku i pisania. Przechodzi rekonwalescencję i może już poruszać sparaliżowaną nogą. Nettie jest bardzo szczęśliwa i jej rodzina jest także bardzo zadowolona , że Nettie ma dużo lepszą jakość życia pijąc sok noni.
Jane A. USA 3 czerwca 2003


Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design