NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Proponowane dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Zatoki

- opinie o dziłąniu soku noni

Poznałam sok noni we wrześniu 1997. Zaczęłam pić w tym samym czasie jak miałam niepokojące wyniki badań na przewlekłe zapalenie zatok. Teraz nie muszę już korzystać z inhalatorów czy zastrzyków na alergię. Sok także pomógł moim córkom (bliźniaczkom) na dławiec krtaniowy i ciągły katar. Mój syn miał także bardzo dobre wyniki. Wszyscy mamy! Zaczęłam się dzielić informacjami o soku z każdym z kim się spotkam. Bez wątpliwości, sok noni całkowicie zmienił moje życie!
Dianne H., CAN 15 czerwca 2001


Sok Noni całkowicie wyleczył mnie z zapalenia zatok, chronicznego zmęczenia, i wysokiej gorączki. Leżałam w łóżku przez cztery miesiące. Złagodził moją depresję i poważną nerwicę. Brałam dużo antybiotyków które mi nic nie pomagały. W końcu zdecydowałam się na sok noni. Miałam bóle miesiączkowe do czasu kiedy spróbowałam pierwszy raz soku noni. Moja energia zwiększyła się. Sok pomógł mi na wszystkie dolegliwości zdrowotne mojego życia.
Debbie H., USA 30 czerwiec 2000


Cierpiałem przez dziesięć lat na zatokowe bóle głowy i zakażenia. Od kiedy piję sok noni (około cztery miesiące) nie miałem żadnego zatokowego bólu głowy. Mogę normalnie żyć dzięki sokowi noni.
Gary C., USA 26 kwietnia 2003 gcoleman73@yahoo.com


Mojej sześcioletniej córce minęło zakażenie zatok i uciążliwy kaszel. Zaczęłam od dawania jej 26 kropli ekstraktu dziennie i w ciągu trzech dni wszystkie oznaki choroby minęły. Od tej pory kontynuuję podawanie jej 13 kropli noni dziennie i nie ma już żadnego nawrotu symptomów. Przed piciem soku noni musiała być na antybiotykach by osiągnąć takie wyniki! Używam regularnie soku i zauważyłam znaczne zmniejszenie objawów mojej astmy i chronicznego zapalenia oskrzeli. Faktycznie nie musiałam szukać porad lekarskich odkąd zaczęłam używać soku (według mnie jest to niezwykłe!)
Evelyn R., USA 25 listopad 2002 evelynw7@mindspring.com


Powrót Powrót                                                                                            Kontakt

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez oknsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Naturalne Suplementy  |   Portal - naturalne sposoby na zdrowie Design