NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Działanie soku NONI1. Choroby układu pokarmowegoCo się dzieje z układem pokarmowym w momencie przyjęcia dawki soku Noni? Cyt. doktora Stevena Halla "Gdy bierzesz dawkę Noni do ust, przytrzymaj ją przez chwilę w ustach. Proxeronina od razu zaczyna się wchłaniać pomagając twoim dziąsłom i likwiduje plamy na zębach (jeżeli takie występują). Zauważyłem, że pomaga również zainfekowanym zębom. Teraz połknij Noni. Działanie Noni w przewodzie pokarmowym jest najbardziej pożyteczne. Automatycznie zaczyna podnosić ilość enzymów trawiennych zwiększając przyswajanie pokarmów.
Zaczynasz mieć więcej pożywki w swoim jedzeniu i dodatkach do jedzenia. Znacznie zwiększa się działanie lekarstw i pożywek. Zauważyłem, że Noni leczy wrzody, zmniejsza ilość pasożytów i zakażeń bakteryjnych, zabija bakterie pozostawiając przyjazne bakterie bez uszczerbku. Przyśpiesza regenerację środkowej warstwy jelit, tej jednokomórkowej membrany, która oddziela zawartość Twoich jelit od krwi i systemu limfatycznego. Zabezpiecza przed przedostaniem się do strumienia krwi zawartości jelit jak: odpady produktów przemiany materii, częściowo strawione pożywienie lub produkty fermentacji, które mogą przeciec do strumienia krwi. "kiedy toksyny bakteryjne przeciekają do krwi lub systemu limfatycznego, wędrują wraz z krwią do wątroby która powinna ją oczyścić. Wątroba może być na tyle zajęta swoimi zwykłymi zadaniami jak balansowanie glukozy, hormonów, czyszczeniem metabolicznych produktów odpadowych zgromadzonych w naszym ciele, że trudno jej pokonać stawiane zadania. Toksyny zawarte w krwi odkładają się w tkankach i prowadzą do zmęczenia, braku koncentracji. Odczuwa się wówczas bóle mięśni, wysypki itp. Mogą one powodować alergie na pożywienie i auto-obronne reakcje prowadzące do artretyzmu, egzemy i astmy.

Dr Steven M. Hall stosował u swoich pacjentów kuracje z Noni, które bardzo pomogło w leczeniu wrzodów, likwidacji drożdży i pasożytów oraz poprawiło efektywność standardowych lekarstw. Zmniejszyło zapalenie jelita grubego, poprawiało trawienie i przyswajanie pokarmów a także zwiększało regenerację komórek śluzówki. Wszystkie czynniki, które pomogą złamać cykl alergii pokarmowych oraz zaleczyć zespół złego wchłaniania (w medycynie amerykańskiej zwanej - syndromem przeciekania żołądka), są wspaniałym dorobkiem i zbawienne dla milionów ludzi.

Fragmenty książki dr Stevena M. Halla "Noni trough your body"

Powrót Powrót

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez konsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Suplementy   |   Portal informacyjny o naturalnych sposobach na zdrowie   

Design