NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Działanie soku NONI2. Choroby wątrobyWątroba w naszym organizmie pełni rolę doskonałego filtra w którym krew przepływająca przez jelita musi zostać oczyszczona zanim trafi do dalszego krwioobiegu. Dr Steven Hall przyrównuje ją do wielkiej elektrowni metabolicznej, nafaszerowanej enzymami, która sprawdza wszystko co zostało zaabsorbowane z naszych jelit.

Zadaniem jej jest eliminowanie toksyn bakteryjnych, częściowo rozpuszczonego jedzenia, herbicydów, pestycydów i innych chemikaliów zawartych w naszym pożywieniu. Pokarmy, lekarstwa, zioła i wszystko co nasz organizm strawił jest przez wątrobę dokładnie kontrolowane.
Noni pomaga enzymom czyniąc pracę wątroby bardziej efektywną. Poprawia proporcję hormonów co ma niebagatelny wpływ na problemy menstruacyjne u kobiet a także daje możliwość proporcjonalnego rozdziału zawartości cukru we krwi eliminując zagrożenie powikłań cukrzycowych.

Na podstawie książki dr Stevena M. Halla "Noni trough your body"

Powrót Powrót

   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez konsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Suplementy   |   Portal informacyjny o naturalnych sposobach na zdrowie   

Design