NONINONI


                 MORINDA                 CITRIFOLIA
Historia
Opis owocu Noni
Działanie soku Noni
Działanie szczegółowe
Zastosowanie soku Noni
Podstawowe funkcje noni
Aktywne składniki
Lekarze
Badania Naukowe
Dawkowanie
Literatura
Artykuły
Opinie
Noni dla zwierząt
Wybróbuj sok
Zanim kupisz
Kontakt

Zanim kupisz sok noniWszystkich pragnących pić sok noni chcielibyśmy przestrzec aby rozważnie wybierali źródło zakupu soku. W wyborze nie powinno się kierować tylko ceną, gdyż jest to bardzo mylące. Przed zakupem należy sprawdzić czy producent posiada odpowiednie certyfikaty jakości i czy sok jest dopuszczony do sprzedaży w Polsce.
Przy braku pewności możemy możemy poszukać numeru zezwolenia w internecie lub poradzić się u źródła - http://www.gis.gov.pl - Główny Inspektorat Sanitarny

Ważne jest też skąd pochodzi owoc noni wykorzystany do produkcji danego soku a także z jakiej postaci owocu jest on produkowany. Czytaj więcej...

Owoce Noni

Na rynku pojawiło się jednak wiele firm i podmiotów oferujących tani sok niewiadomego pochodzenia, chcących zarobić na niekoniecznie dobrej jakości.
Nie daj się zwieść!
Jeśli chcesz wypróbować działanie Noni
zapraszamy na strony dystrybutorów soku Noni.   Informacje umieszczone na tej witrynie służą wyłącznie do celów poznawczych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Nie należy odstawiać leków przepisanych przez lekarza bez konsultacji medycznej.
KONTAKT  |   Sklep - Suplementy   |   Portal informacyjny o naturalnych sposobach na zdrowie   

Design